Türe, Türkiye Belediye Başkanları Birliği İl Temsilcisi Oldu
Mersin Sondakika

Türe, Türkiye Belediye Başkanları Birliği İl Temsilcisi Oldu

2004-2019 Yılları Arasında Anamur Belediye Başkanlığı Görevi Yapan Mehmet Türeden Basın Açıklaması.
Bu haber 2022-03-30 08:50:08 eklenmiş

 

2004-2019 Yılları Arasında Anamur Belediye Başkanlığı Görevi Yapan Mehmet Türeden Basın Açıklaması. Türe açıklamasında;“Değerli hemşerilerim, saygı değer belediye başkanı arkadaşlarım. Türkiye Belediye Başkanları Birliği Mersin İl Tem­silcisi olarak görev aldım. Bu görevi bana layık gören başta Birlik Başkanımız Sayın Hüseyin Erer olmak üzere şahsımı tavsiye eden belediye başkanı arkadaşlarıma ve yönetim kurulumuza teşekkür ederim. Değerli hemşerilerim, kıymetli belediye başkanı arkadaşlarım, bu görevi İYİ Parti Teşkilat Başkanımız sayın Koray Aydın Bey’le, İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanımız Sayın Metin Ergün Bey’le, aynı zamanda birçok belediye başkanı arkadaşlarımla istişare yaparak kabul ettim. Bu görevi önce ülkemiz ve milletimiz, sonra birliğimiz adına en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağım. İlerleyen za­man­lar­da görevimle ilgili yapacağım tüm çalışmaları basınımızla, siz değerli hemşerilerimle ve kamuoyuyla paylaşcağım.

Türkiye Belediye Başkanları Birliği

Birliğimiz, 13 Ocak 2012 yılında kurulmuş olup Genel Merkezimiz Çankaya/Ankara’dadır. Birlik Başkanımız 2004-2009 dönemi Ereğli Belediye Başkanlığı yapan Hüseyin ERER Bey’dir. Birliğe sadece mevcut ve eski Belediye Başkanları üye olabilmektedir.Birliğimizin Kısaca Misyonu

Belediyeler ve belediye başkanları arasında birlik, beraberlik ve dayanışmayı arttırmak. Belediye başkanlarımıza, meclis üyelerimize ve belediye birimlerine; eğitim, seminer, toplantı ve çalıştaylar düzenleyerek yardımcı olmak. Belediye başkanlarımıza, çalışmalarında ve projelerinde rehberlik etmek. Mevcut ve eski belediye başkanlarımızın özlük haklarını takip etmek.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri

Yazarlar

Magazin

<
Copyright © 2022 Mersin ilk haber Gazetesi Tum haklari saklidir.
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat