Mersin Huzur Evinden Büyük Vefasızlık
Mersin Sondakika

Mersin Huzur Evinden Büyük Vefasızlık

Her duyarlı vatandaşımızın yapması gerektiği gibi Yardım ve İyilik Vakfı Halk dilinde (Huzur Evi) olarak bilinen yere Babalar Günü nedeniyle uğradım.
Bu haber 2022-06-20 09:18:23 eklenmiş

Her duyarlı vatandaşımızın yapması gerektiği gibi Yardım ve İyilik Vakfı Halk dilinde (Huzur Evi) olarak bilinen yere Babalar Günü nedeniyle uğradım. Yaşlılarla sohbet ettim. Huzur evinde görev yapan yönetim kurulu ve Mütevelli heyet üyelerin fotoğrafları bölümlerine baktım. Vakıfta uzun süre görev yapan önceki dönem yönetim kurulu başkanı Nemci Erdem'in fotoğrafı göremedim. Bende vakıf görevlilerine sordum “Uzun yıllar bunda başkanlık yapan Necmi Erdem'in resmini neden kaldırdınız” diye.

Görevli bana “Yönetim kurulu söyledi bizde kaldırdık” dedi.

Yardım ve İyilik Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Aslan'a da uzun yıllar burada Yönetim Kurulu Başkanlık görevi yapan Necmi Erdem'in resmi neden olmadığını sordum. Başkan Aslan “Biz göreve geldiğimizde ilk yaptığımız iş bu kuruma bir müfettiş istedik ve müfettişin kararıyla bu fotoğrafı kaldırdık” dedi. Bende “Bir müfettiş duvarda aslı fotoğrafı kaldırmaya yetkili değildir bu sadece yönetim kurulu kakarıyla kalkar” dedim. Bu gelişmelerden sonra Yardım ve İyilik Vakfı önceki dönem yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erdem'i aradım konu hakkında bilgi almak istedim. Necmi Erdem konu hakkında şunları söyledi. “Doğrudur Benim resmimi Başkan Gürkan kendi insifiyatini kullanarak indirdi. Bu bir saygısızlıktır. Böyle bir yetkisi yoktur. Ben Yardım ve İyilik Vakfında uzun yıllar görev yaptım. Üzüntü verici olan bu fotoğrafın kaldırılması ve görev yapan Mütevelli heyet üyelerinin suskun olmasıdır. Aklıma da Başkan Gürkan Aslan benim fotoğrafımı indirirken belki fotoğrafın çerçevesi hoşuna gitti başka bir yerde kullanacaktır düşüncesi oluştu. Ayrıca şimdi görev yapan yönetim kurulu başkanı görev süresi bitmeden benim fotoğrafın yerine kendi fotoğrafını astırdı. Buda Yardım ve İyilik Vakfı (Huzur Evi) adına büyük bir saygısızlıktır” dedi.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri

Yazarlar

Magazin

<
Copyright © 2022 Mersin ilk haber Gazetesi Tum haklari saklidir.
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat