Mustafa Özdamar Atamız Sonsuza Kadar Kalbimizde Yaşayacak
Mersin Sondakika

Mustafa Özdamar Atamız Sonsuza Kadar Kalbimizde Yaşayacak

Özdamar, Türk milletinin ulu önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 84. yıl dönümü münasebetiyle anma mesajı yayımladı.
Bu haber 2022-11-08 22:16:58 eklenmiş

 

M. Şahoğulları (BP) Petrol yönetim kurulu Başkanı ve MTSO Meclis üyesi Mustafa Özdamar, Türk milletinin ulu önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 84. yıl dönümü münasebetiyle anma mesajı yayımladı.

“Yalnızca Yurtta Değil, Dünyada Barış Diyen Büyük Önder Atatürk, Tüm Dünyanın Takdir Ettiği Büyük Bir Devlet Adamıdır”

Mustafa Özdamar mesajında, “Kurtuluş Savaşı’nın önderi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, tüm dünyaya örnek olan büyük devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk’ü 84. ölüm yıldönümünde bir kez daha özlem, saygı ve rahmetle anıyoruz. Vatanımızın düşman işgalinden kurtarılması ve ülkemizin hak ettiği yerlerde olması adına mücadele eden Atatürk, şüphesiz hepimizin kalplerinde yaşamaktadır. Atatürk, dönemin şartlarında yapılması gerekenleri, tüm yoksulluk ve imkânsızlıklara rağmen inanç ve kararlılıkla yerine getirerek vatanımızı bizlere emanet etmiş ve Türk tarihine yön vererek ülkemizin geleceğine ışık tutmuştur. Yalnızca yurtta değil, dünyada da barış diyen Büyük Önder Atatürk, tüm dünyanın takdir ettiği büyük bir devlet adamıdır. Türkiye Cumhuriyeti benliği ve güvencesi altında yaşayan her ferdin özgür bir şekilde attığı her adımda Mustafa Kemal Atatürk’ün emeği vardır. Onu ölümsüzlüğe uğurladığımız günün yıl dönümünde hepimize düşen en büyük görev Atatürk’ü ve en büyük eseri Cumhuriyet’i anlamak, değerini her koşulda korumak, düşüncelerini benimsemek ve Türkiye’yi aydınlık yarınlara taşımaktır. Son nefesine kadar ülkesine ve milletine hizmet etmiş, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarının aramızdan ayrılışının 84.yıl dönümünde, bir kez daha minnet, şükran ve rahmetle anıyor; manevi huzurunda saygıyla eğiliyorum” dedi.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri

Yazarlar

Magazin

<
Copyright © 2023 Mersin ilk haber Gazetesi Tum haklari saklidir.
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat