Toroslar Deva Partisi İlçe Başkanı Sultan Aydoğan
Mersin Sondakika

Toroslar Deva Partisi İlçe Başkanı Sultan Aydoğan

Deva Partisi Toroslar İlçe Başkanı Sultan Aydoğan Oldu.
Bu haber 2022-12-13 09:08:42 eklenmiş

Pazar günü yapılan Deva Partisi Toroslar ilçe Seçimlerini Deva Partisi Delegelerinin oylarıyla Sultan Aydoğan Toroslar İlçe Başkanlığına seçildi. DEVA Partisi Toroslar İlçe Başkanı Sultan Aydoğan delegelere yaptığı konuşmada şunları söyledi. Başkan Aydoğan DEVA Partisi’nin Değerli Genel Başkan Yardımcı Sayın Sadullah Ergin, Genel Başkan Yardımcımız ve Divan Başkanımız Sayın Essum Aslan, Mersin il teşkilatımızın çok değerli il başkanı, ilçe başkanlarımız,  Teşkilat mensuplarımız, Sevgili mersinli Hemşehrilerim, Bu program vesilesiyle çevre illerden ve hatta uzaklardan gelip bizlerle Beraber olan çok değerli teşkilat mensuplarımız, tüm siyasi partilerin değerli temsilcileri, STK temsilcilerimiz, muhtarlarımız, kıymetli konuklarımız, Ulusal ve yerel basınımızın değerli temsilcileri,  Hepinizi en içten duygularımla selamlıyorum.  Olağan üstü Toroslar ilçe kongremize hoş geldiniz. Değerleri arkadaşlarım, artık umudun bir adresi var. Çünkü artık, demokrasinin bir adresi var.

Çünkü artık, DEMOKRASİ ve ATILIM Partisi var. (DEVA Partisi var.)

DEVA Partisi; milletimizin tüm demokratik kazanımlarının güvencesi olduğunu

Bilerek çalışıyor. DEVA Partisi; demokrasimizi yeniden ayağa kaldırmanın, yeniden diriltmenin hazırlığını yapıyor şu anda. Sayın Genel Başkanımız Ali BABACAN bir konuşmasında şöyle demişti.  “Sürekli kadınlar adına konuşan erkekler var. Ben onlardan olmamaya çalışacağım”  Biz Toroslar ilçe teşkilatı olarak %44,25 lik kadın katılımı ile genel başkanımızın da gönlünden geçtiği gibi, kadın için konuşan kadınlar ile bir araya geldik.  Kadınlar yalnızca hane içindeki rollerine hapsedilmek isteniyor. Hâlbuki kadınlar hem kültürel devamlılığın en önemli bileşeni,  hem de sosyal yaşamın en az yarısını oluşturan, üretici pozisyonunu teşkil ediyor. Sanayide, sanatta, siyasette, iş dünyasında, kısacası hayatın genelinde, kadınların güçlendirilmesine dönük destekler yok denecek kadar az. Kadınlarımızın önündeki engelleri aşmanın yegâne yolu,  pozitif ayrımcılık ilkesini işletmekten geçiyor. Kafa kafaya vermekten doğacak güçle kadının, çocuğun, insanın yükselişini izleyeceğimiz umutlu bir ülke için buradayız. Hep birlikte, başaracağız… Ülkemizin tüm demokrat insanlarıyla birlikte, tertemiz bir sayfa açacağımızı bilerek her gün, her saat, her dakika çalışıyoruz. Toroslar ilçe teşkilatı olarak bundan sonraki süreçte de, var gücümüz ile çalışmaya devam edeceğiz.

DEVA il başkanı; Dr. Güran Dinçer iyi niyet ve temennilerini sundu.

Delegeler sunulan yönetim ve listesini onayarak sandıkta oylarını kulandılar. Bizde Öz yar mersin postası gazetesi &izlem gazetesi imtiyaz sahipleri olarak öncelikle Toroslar ilçesi ne ilimize ve ülkemize hayırlı olsun temennilerimizi, sunarız.

Başkanlığa seçilen Sultan Aydoğan’ın Yönetim kurulu Listesi Şu İsimlerden Oluştu;

Asil Üyeler; Yemen Nayman, Emel Tuğrulöz, Kadir önkol, Nihal kurtuluş, Emine Topal, Zeynel Akdeniz, Sevgi Ölmez, Mustafa Burkay Tunç, Osman, Özkul, Meliha Erkan, Sultan Türk, Ahmet Gül, Rıdvan İnan, Devran Doğan, Murat Karan, Ekrem Boya, Nafiz Erten, Aşkın Yüce, Savaş Bozdoğan, ,Erol levent, den oluştu.

YEDEK ÜYELER ise şu isimlerden oluştu; Özcan çivi, Derya Çelik, Cuma Yurtlu, Doğan Bozkurt, Veysel Akdeniz, Mehmet Çayır, Hasibe Avcı, Ayşe avcı, Ayşe Bal, Yasemin Esen, Gökhan Baykız’dan oluştu.


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer AKDENİZ haberleri

Yazarlar

Magazin

<
Copyright © 2023 Mersin ilk haber Gazetesi Tum haklari saklidir.
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat