AK Parti’li Hayrettin Orgun’dan 23 Nisan Mesajı
Mersin Sondakika

AK Parti’li Hayrettin Orgun’dan 23 Nisan Mesajı

Mersin AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Orgun, TBMM’nin kuruluşunun 103. yıldönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladığı bir mesaj yayınladı.
Bu haber 2023-04-23 11:08:02 eklenmiş

 

Mersin AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Orgun, TBMM’nin kuruluşunun 103. yıldönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladığı bir mesaj yayınladı. AK Parti’li Hayrettin Orgun, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)’nin kuruluşunun 103. yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için bir kutlama mesajı yayınladı. Mersin AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Orgun, TBMM’nin kuruluşunun 103. yıldönümünü kutladığı ve çocukların geleceğinden emin gençler olarak yetişmelerinin en büyük hedefleri olduğunu belirttiği mesajında şunları söyledi;

 “103. YILDÖNÜMÜNÜ DE AYNI HEYECANLA KUTLUYORUZ”

 “Milli iradenin resmen hayat bulduğu Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 103. yıldönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ilk gün ki heyecanıyla kutladığımızı belirtmek isterim. Milletin egemenliğini koruyacak olan meclisimizin açılışı, meclisin ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilmiştir. Geleceğimiz olan çocuklarımızın bu mutlu günlerinde yanlarında olduğumuzu bilmelerini isterim. Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın, kendi başına karar verebilen, hayatın güçlükleri ile baş edebilecek ölçüde donanımlı ve yetenekli gençler olarak yetiştirilmeleri en büyük hedefimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle milli iradenin kalbi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 103. yıldönümünü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten duygularımla kutlar, bugünlere gelmemizi sağlayan başta Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere canı pahasına vatanımıza hizmet etmiş olan bütün ecdadımızı saygıyla yad ederim.”


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer AKDENİZ haberleri

Yazarlar

Magazin

<
Copyright © 2023 Mersin ilk haber Gazetesi Tum haklari saklidir.
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat