SİYASET

Başkan Önel’den Büyükşehir’e teşekkür

Mezitli’de sanayi sitesi kurulması için büyük mücadeleler veren Mezitli Kredi Kefalet Koop. Başkanı Bünyamin Önel, desteğinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e teşekkür etti.

Başkan Önel’den Büyükşehir’e teşekkür

Mezitli’de sanayi sitesi kurulması için büyük mücadeleler veren Mezitli Kredi Kefalet Koop. Başkanı Bünyamin Önel, desteğinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e teşekkür etti. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, ‘2. Dönem Tanıtım Toplantısı’nda Mezitli’de kurulması planlanan küçük sanayi sitesini bir kez daha gündeme getirdi. Mezitli Kredi Kefalet Koop. Başkanı Bünyamin Önel de küçük sanayi sitesinin kurulmasına destek veren Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e teşekkür etti. Mersin’in en hızlı büyüyen ilçesi Mezitli’de yeni bir sanayi sitesinin büyü ihtiyaç olduğunu vurgulayan Başkan Önel, yıllardır Mezitli’nin ve Mersin’in kalkınmasına katkı sunacak sitenin kurulması için verdikleri mücadeleyi anlattı.

BÜYÜK ÇABA VERDİK

Yeni sanayi sitesinin kente katacağı değere dikkat çeken Başkan Önel, “Mezitli'deki esnaf ve sanatkarımızın da vatandaşlarımızın da mutlu olacağı projeyi hayata geçirmek için büyük çaba verdik. Yeni sanayi sitesi kurulması için bizlere desteğini esirgemeyen Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Vahap Seçer’e teşekkür ediyorum. Bizim mücadelemiz daha gelişmiş bir Mezitli ve Mersin içindir” dedi.

Süleyman AltınözSüleyman Altınöz