Mut Belediyesi

Başkan Şeker; “Yapacak, daha çok işimiz var”

Cumhur İttifakı ve Mut Belediye Başkan Adayı Volkan Şeker 31 Mart 2024’de yapılacak olan yerel seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Başkan Şeker; “Yapacak, daha çok işimiz var”

Cumhur İttifakı ve Mut Belediye Başkan Adayı Volkan Şeker 31 Mart 2024’de yapılacak olan yerel seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Mut’a en iyi en kaliteli hizmeti getirecek bilgi ve birikime sahip olduklarını, bugüne kadar da bunu başardıklarını söyleyen Başkan Volkan Şeker, “Biz de bugüne kadar bize emanet bırakılan bu şehrin örfüne, adetine, kültürüne, sanatına, sporuna, sağlığına her yönüyle üstüne koyarak geliştirmek için ve gelecek nesillere daha iyi bir şehir, refah seviyesinin yüksek olduğu mutlu, huzurlu bir şehir bırakmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Allah razı olsun teveccühlerinizle 2. kez karşınızdayım. Bu şehirde sosyal ve kültürel yaşantıyı, alt ve üstyapıyı ulaşımdan, planlamaya kadar kaliteli hayat ortamı sunabilmek her yönüyle bilgi ve beceri ister, tecrübe ister. Ben ve ekip arkadaşlarım Allah’ın izniyle gelecek döneme bu bilgi birikimle tekrar aday olduk” dedi.

 

 

Cumhur İttifakı ve Mut Belediye Başkan Adayı Volkan Şeker 31 Mart 2024’de yapılacak olan yerel seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

2019 Yerel Seçimlerinden bu yana Mut Belediye Başkanlığı görevini sürdüren ve 2024 Yerel Seçimleri için Cumhur İttifakı tarafından yeniden aday gösterilen Volkan Şeker, Mut ilçesine hizmet etmeye devam etmek istediğini ve daha yapılacak çok işlerinin olduğunun altını çizdi. Başkan Şeker, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Mut Halkından bir kez daha destek istedi. Mut Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı Başkan Adayı Volkan Şeker, göreve geldiği günden bu yana öncelikleri her zaman halkın taleplerini yerine getirip, kalplerine dokunmak olduğunu söyledi. Mahalle ve sokaklarda gördüğü vatandaşla sohbet eden Başkan Volkan şeker onlardan destek istedi. Cumhur ittifakı İlçe Başkanları seçim çalışmalarına katılarak Cumhur ittifakı ve Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker’e destek oldular. 30 Mart 2019 yılında İlk Belediye Başkan adaylığında olduğu gibi aynı heyecanı bir kez daha yaşadığını ifade eden Başkan Şeker, Bugün hep birlikte kol kola omuz omuza ilçe örgütümüzle beraber seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yerel iktidarımızın devamı için mücadelemize devam etme günü. Birlik ve beraberlik içinde alanları şenlendirme günü. Şimdi gelecek için mücadele ediyoruz. Bu süreçte bizleri yalnız bırakmayan partili yol arkadaşlarımıza ve tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Süleyman AltınözSüleyman Altınöz