SİYASET

Hasan Tüzün Seçmenlerine Teşekkür Mesajı Yayınladı.

AK Parti Akdeniz Belediye Başkan Aday Adayı olan Hasan Tüzün “Akdeniz Belediye Başkan adayı olarak Gösterilen Akdeniz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Akdeniz Belediye Başkan Adayı M. Mustafa Gültak’a çıktığı bu kutsal yolda başarılar dilerim dedi.

Hasan Tüzün Seçmenlerine Teşekkür Mesajı Yayınladı.

AK Parti Akdeniz Belediye Başkan Aday Adayı olan Hasan Tüzün “Akdeniz Belediye Başkan adayı olarak Gösterilen Akdeniz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Akdeniz Belediye Başkan Adayı M. Mustafa Gültak’a çıktığı bu kutsal yolda başarılar dilerim dedi. AK Parti’den Akdeniz Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunda bulunarak aday adaylık açıklamamızı yapmıştık

İki aylık çalışmamız sürecinde sizlerin büyük bir teveccühü ile karşılaştık ve buna layık olmak için elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisinde olduk.

Yine bu süreçte temayül, anket ve çalışmalarımızda bizlerden desteğini esirgemeyen başta siz değerli hemşehrilerime, AK Parti teşkilatlarımıza, muhtarlarımıza Sivil Toplum Kuruluşları’na, iş insanlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum .

Hizmet etmenin bir bayrak yarışı olduğu bilinciyle hareket ederek, bu gün talip olduğumuz bu göreve yarın bir başkası uygun görüldüğünde tabii olacağımızı her fırsatta dile getirdik.

Bu düstur ile hangi görevde olursak olalım her daim Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde milletimize hizmetkâr olmaktan asla geri durmayacağız.

Dolayısıyla bu gün geldiğimiz noktada AK Parti Genel Merkezimizin yapmış olduğu çalışmalar ve değerlendirmeler sonucunda mevcut Başkanımız Sayın Mustafa Gultak yeniden aday gösterilmiştir. Bu hizmet yarışında kendisini tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyor, şehrimiz için hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” diye konuştu.

Süleyman AltınözSüleyman Altınöz