Toroslar Belediyesi

Milli Bocce Sporcusu, Sampiyona Öncesi Heyecanini Baskan Yildiz Ile Paylasti

Dünya Şampiyonası'nda kentimizi ve ülkemizi temsil edecek olan Toroslar Belediyesinin Milli Bocce Sporcusu Mehmet Can Yakın, Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız’ı ziyaret etti.

Milli Bocce Sporcusu, Sampiyona Öncesi Heyecanini Baskan Yildiz Ile Paylasti

Dünya Şampiyonası'nda kentimizi ve ülkemizi temsil edecek olan Toroslar Belediyesinin Milli Bocce Sporcusu Mehmet Can Yakın, Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız’ı ziyaret etti. Mayıs tarihleri arasında Fransa’nın Saint-Vulbas şehrinde yapılacak olan Bocce Volo Dünya Şampiyonası’na katılacak olan milli sporcu Yakın, heyecanını Başkan Yıldız ile paylaşarak kendisine milli takım formasını hediye etti.Milli Takım ve Toroslar Belediyesi antrenörü Niyazi Kutlay’ın da eşlik ettiği ziyaret sırasında Başkan Yıldız’a desteklerinden dolayı teşekkür eden milli sporcu Yakın, hedefinin Toroslar Belediyesi çatısı altında Dünya Şampiyonluğunu Toroslar’a ve Türkiye’ye kazandırmak olduğunu söyledi.

“MİLLİ GURURUMUZ MEHMET CAN’A BAŞARILAR DİLİYORUM”

Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız ise milli sporcu Mehmet Can Yakın’a ve antrenör Niyazi Kutlay’a Dünya Şampiyonası’nda başarılar diledi. Başkan Yıldız; “Bocce sporcumuz Mehmet Can Yakın, hem Toroslarımızın hem ülkemizin büyük bir gurur kaynağı. Bocce branşında Dünya ikinciliği ve Avrupa üçüncülüğü olan milli sporcumuzun hedefi olan dünya şampiyonluğunu da elde edeceğine yürekten inanıyorum. Fransa’da yapılacak Bocce Volo Dünya Şampiyonası’nda başarılar diliyorum. Onun bu başarısı, gelecek vadeden bocce sporunu gençlerimize daha da sevdirecek” dedi.

Süleyman AltınözSüleyman Altınöz